Chef’s Table – Chic d’Hiver

Op zondag 30 november 2025 verwelkomen Les Patrons Cuisiniers u in het historische Kasteel de Wittenburg voor een pre-winterse editie van Chef’s Table. Onder de dresscode “Winter Chic” nemen zij u mee in een culinaire ervaring. Een avond vol verfijning en feestelijke allure, een belevenis die u niet mag missen.

Culinaire Apothéose

Van 16:00 uur tot 23:00 uur vormt deze avond een spectaculair samenzijn van 22 Patrons Cuisiniers locaties, collectief goed voor 25 Michelinsterren. Zij serveren een zorgvuldig samengesteld viergangendiner van signature dishes, inclusief amuses, dessert, kazen en een bijpassend wijnarrangement, een  gastronomische belevenis in een intieme formule.

Radio-icoon Gerard Ekdom begeleidt de avond en creëert een warme ambiance met vloeiende overgangen tussen de gangen. Naast het culinaire geniet u van een soiree animée, verrijkt met gastronomische numéros surprises en gepresenteerd in een haute-design setting die van deze avond een visueel én culinair spektakel maakt.

Finale & afterparty

De avond mondt uit in een stijlvolle afterparty, waar u kunt proosten, napraten en dansen in een elegante sfeer, de perfecte afsluiting van een avond die gastronomie, beleving en stijl naadloos samenbrengt.

Un voyage culinaire d’exception, samen met Les Patrons Cuisiniers.

 

Wilt u dit gastronomische spektakel bijwonen? Bestel dan nu uw tickets via Ticket Patrons Chef’s Table.

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via sales@wittenburg.nl of bellen naar 070 51 51 500.


Contact

Kasteel de Wittenburg
Landgoed de Wittenburg 1
2244 BV Wassenaar
070 51 51 500
info@wittenburg.nl

UVH

Voor alle reserveringen voor het hotel, restaurant en evenementen geldt dat de Uniforme Voorwaarden Horeca van toepassing zijn.

Nieuwsbrief

Blijf up-to-date over de komende evenementen, nieuwtjes en exclusieve deals van het kasteel:

Privacy Preference Center